Oceni Upravnika

CENE PROFESIONALNIH UPRAVNIKA

Koliko košta profesionalni upravnik zgrade u Srbiji?

Uporedite mesečne naknade koje prijavljuju stanari i izračunajte koliko bi upravnik zgrade mogao koštati vašu stambenu zajednicu.

Izračunaj cenu za zgradu

Medijalna prijavljena cena

500 RSD

Prosečna prijavljena cena

700,44 RSD

Broj prijava

72

Upravnici sa prijavama

37

Cene profesionalnih upravnika po gradovima i opštinama

Lokacije označavaju mesto iz profila upravnika, ne nužno lokaciju stambene zgrade.

Beograd, sve opštine: 56 prijava, medijana 500 RSD, prosek 722,95 RSD.
Beograd (Novi Beograd)27500553,7
Beograd (Voždovac)89001.487,5
Beograd (Palilula)7400400
Novi Sad6500516,67
Beograd (Vračar)41.292,51.246,25
Beograd (Zemun)4500862,5
Beograd (Rakovica)3450433,33
Kragujevac3497849
Beograd (Zvezdara)2400400
Bački Jarak1500500
Beograd (Čukarica)1300300
Pirot1750750
Subotica11.0001.000
Ub1400400
Valjevo1350350
Vranje1800800
Vršac1500500

Prijavljene cene nisu reprezentativni cenovnici tržišta. Naročito oprezno tumačite lokacije sa malim uzorkom.

Koliko bi vaša zgrada plaćala?

Informativna računica. Izaberite lokaciju i prilagodite naknadu.

30

Procenjeni mesečni trošak zgrade

15.000 RSD

30 × 500 RSD

Nije zvanična ponuda. Lokacija se odnosi na profil upravnika, ne nužno na lokaciju zgrade.

Upravnici sa prijavljenim cenama

Naknade su prijavili korisnici, nisu zvanične ponude upravnika.

Sortiraj po:

Zoran Đukić

Ocena: 1,8 / 5

Beograd (Novi Beograd)

500 RSD

Medijana · 18 prijava

Pogledaj profil

Dušan Popović

Ocena: 1,1 / 5

Beograd (Novi Beograd)

500 RSD

Medijana · 7 prijava

Pogledaj profil

Miroslava Jovanović

Ocena: 1,4 / 5

Beograd (Palilula)

400 RSD

Medijana · 5 prijava

Pogledaj profil

Andreja Đorić

Ocena: 1,06 / 5

Beograd (Vračar)

1.085 RSD

Medijana · 3 prijava

Pogledaj profil

Ksenija Mijatović

Ocena: 1,08 / 5

Beograd (Voždovac)

3.000 RSD

Medijana · 3 prijava

Pogledaj profil

Slobodanka Veselinović

Ocena: 1,02 / 5

Novi Sad

500 RSD

Medijana · 3 prijava

Pogledaj profil

Goranko Lasica

Ocena: 1 / 5

Beograd (Voždovac)

350 RSD

Medijana · 2 prijava

Pogledaj profil

Stefan Živković

Ocena: 1 / 5

Beograd (Rakovica)

450 RSD

Medijana · 2 prijava

Pogledaj profil

Aca Milošević

Ocena: 1,33 / 5

Beograd (Vračar)

2.000 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Aleksandar Radojević

Ocena: 1 / 5

Beograd (Voždovac)

700 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Anđelka Đorevski

Ocena: 1,17 / 5

Novi Sad

500 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Anett Ćorović

Ocena: 1 / 5

Subotica

1.000 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Boško Pejović

Ocena: 1 / 5

Beograd (Voždovac)

1.100 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Dragan Radović

Ocena: 1,67 / 5

Kragujevac

1.950 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Ivan Matić

Ocena: 1,5 / 5

Beograd (Čukarica)

300 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Jasmina Gojković

Ocena: 1 / 5

Novi Sad

600 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Jasna Gajić

Ocena: 1 / 5

Beograd (Voždovac)

400 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Ljubiša Banovački

Ocena: 1 / 5

Beograd (Novi Beograd)

700 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Ljubiša Šijan

Ocena: 2 / 5

Beograd (Rakovica)

400 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Miladin Stevanović

Ocena: 3,33 / 5

Beograd (Zemun)

2.000 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Milan Krgović

Ocena: 1 / 5

Beograd (Palilula)

400 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Milan Miladinović

Ocena: 1 / 5

Beograd (Novi Beograd)

500 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Mirjana Gavranović

Ocena: 1 / 5

Beograd (Zemun)

500 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Miroslav Macan

Ocena: 1 / 5

Bački Jarak

500 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Nebojša Veselinović

Ocena: 1 / 5

Valjevo

350 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Nemanja Japundžić

Ocena: 1,5 / 5

Novi Sad

500 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Nikola Čolić

Ocena: 4,04 / 5

Beograd (Zvezdara)

400 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Nikola Pavlović

Ocena: 1,67 / 5

Beograd (Palilula)

400 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Predrag Petrović

Ocena: 1 / 5

Vršac

500 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Sanja Jovanović

Ocena: 1 / 5

Vranje

800 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Sanja Šobić

Ocena: 1 / 5

Beograd (Zemun)

500 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Slobodan Lužanin

Ocena: 1 / 5

Kragujevac

100 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Stanko Trivić

Ocena: 1 / 5

Beograd (Zvezdara)

400 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Tanja Petronijević

Ocena: 1,33 / 5

Kragujevac

497 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Tatjana Smiljanić

Ocena: 3,13 / 5

Beograd (Zemun)

450 RSD

Medijana · 1 prijava

Pogledaj profil

Upravnik zgrade: cena po stanu mesečno

Naknada za profesionalno upravljanje i troškovi održavanja zgrade nisu isto. Iznosi na ovoj stranici potiču iz korisničkih prijava koje ispunjavaju pravila javne statistike sajta.

Česta pitanja o cenama upravnika

Koliko košta profesionalni upravnik zgrade?

Pogledajte aktuelnu medijanu i prijavljene iznose po gradovima. To nisu zvanične tržišne cene.

Da li cena uključuje održavanje zgrade?

Ne nužno. Naknada za upravljanje i dodatne usluge zavise od ugovora.